STRONA GŁÓWNA KONTAKT OFERTA O FIRMIE SZABLONY AUKCJI SZABLONY ŚWIĄTECZNE STRONY WWW STRONY CMS BANNERY FLASH BANNERY GIF BANNERY JPG HEADERY FLASH HEADERY GIF HEADERY JPG REKLAMY LED BILLBOARDY MAILING LOGA FIRMOWE BUTTONY INTRA FLASH PREZENTACJE FLASH LAYOUTY ULOTKI WIZYTÓWKI PAPIER FIRMOWY OBRÓBKA GRAFICZNA TAPETY NA PULPIT BANERY - PLAKATY


Chcesz zwiększyć ilość wejść na swoją stronę ?

Czy twój sklep lub strona nie zarabia tyle ile byś chciał ?

Nie wiesz jak zrobić reklamę w Internecie twojego biznesu ?

Odpowiedź leży poniżej.

Jak wiadomo od dawna jedną z najbardziej skutecznych reklam w Internecie jest reklama "kampanii bannerowych". Jak donoszą badania 65% internautów trafia na strony poprzez klikanie w bannery. Chcąc dobrze i skutecznie prowadzić sprzedaż Internetową musisz być przygotowany na promowanie swoich produktów poprzez reklamowanie ich na różnych tematycznie odpowiadających Twojej stronie serwisach www.

Skuteczną formą reklamy jest właśnie taki banner flash, który poprzez profesjonalny design i docelowo dobrane hasła reklamowe zachęci potencjalnego klienta do odwiedzenia Twojej strony.

Jeżeli chcesz aby to właśnie twoja oferta przyciągała klientów nic prostszego - zamów u nas usługę na wykonanie bannera, a my wykonamy dla Ciebie wyjątkowy i niepowtarzalny projekt według Twojej lub naszych sugestii.

Jeśli jeszcze nie wiesz o czym mówię, zobacz na najbardziej popularnych portalach i zwróć uwagę na wszystkie pojawiające się tam animacje ( to właśnie bannery flash).

Czy sprawa już się trochę rozjaśniła ?

To zastanów się teraz ile razy sam skusiłeś się, aby kliknąć w taki banner, który przykuł twoje oko, zachęcił promocją i skierował Cię na stronę docelową produktu.

Jeżeli Twoje skojarzenia są pozytywne to znaczy, że sam powinieneś pomyśleć o stworzeniu kampanii reklamowej dla swojego biznesu w portalach tematycznych zbliżonych do swojej działalności lub portalach o charakterze ogólnym czy też najbardziej popularnym serwisie reklamowym jakim jest Google.

Pieniądze, które raz zainwestujesz w kampanię bannerową przyniosą szybkie rezultaty, tym samym zbudujesz markę produktu, świadomość klientów - gdzie mogą go dostać, a późniejszy ruch na Twojej stronie sam będzie generował zyski.

Technika bannera flash:

Bannery flash charakteryzują się tym iż w jednym pliku zawierać mogą dużą dawkę informacji przy małej jego wadze w porównaniu do bannerów GIF, lub też statycznych bannerów JPG.

Banner flash przy swojej dużej dawce informacji oraz bogatej grafice prezentującej sprzedawane produkty czy promującej serwis musi być bardzo przejrzysty, lekki, czytelny, a zarazem zachęcający do dalszego oglądania i co najważniejsze kliknięcia w niego.

Banner flash może mieć interaktywną formę kontaktu z widzem, czyli przy swojej ciągłej animacji w trakcie najechania kursorem wyświetlać może zupełnie inne informacje również zachęcające do odwiedzenia Państwa serwisu.

Każde zamówienia traktowane są indywidualnie i nie są wykonywane na podstawie szablonów czy wcześniej przygotowanych wzorców. Banner wykonywany jest zgodnie z ustaleniami i wytycznymi po wcześniejszym kontakcie i Państwa sugestiach. Ewentualne poprawki wykonywane są aż do momentu pełnego zadowolenia przez klienta z wykonanej usługi. Jeżeli nie macie Państwo swojej koncepcji możecie oczywiście liczyć na nasze duże doświadczenie w tej branży.

Parametry techniczne bannera flash:

Linkowanie bannera:

Banner może być podlinkowany bezpośrednio do strony jeżeli nie potrzebne jest zliczanie kliknięć w portalu, na którym jest zamieszczony i otwierać stronę w nowym oknie: on(release) { getURL("http://adres.pl", "_blank"); } )

Banner może być podlinkowany na zasadzie warstwy przezroczystej, która kieruje kliknięcia do skryptu zliczającego:
on (release)
{
getURL(_root.click, "_blank");
}

Każda inne forma linkowania zasugerowana przez państwa zostanie uwzględniona i może zostać zastosowana.

Standardowe wymiary bannera GIF:

Prostokąty oraz pop-up

 • 180 × 150 (Rectangle)
 • 240 × 400 (Vertical Rectangle)
 • 250 × 250 (Square Pop-up)
 • 300 × 250 (Rectangle Medium)
 • 336 × 280 (Rectangle Large)

Bannery i Buttony

 • 88 × 31 (Micro Bar)
 • 120 × 90 (Button 1)
 • 120 × 60 (Button 2)
 • 120 × 240 (Vertical Banner)
 • 125 × 125 (Square button)
 • 234 × 60 (Half banner)
 • 468 × 60 (Traditional Full Banner)
 • 400 x 50 (Banner)
 • 728 x 90 (Leaderboard/Super Banner)
 • 750 x 100 (Billboard)
 • 750 x 200 (Double billboard)

(Skyscrapers)

 • 120 × 600 (Skyscraper)
 • 160 × 600 (Wide Skyscraper)
 • 300 × 600 (Half Page Ad)

Inne formaty

 • 80 × 15
 • 350 × 19

Zobacz jak prezentują się wielkości w rzeczywistości (KLIKNIJ) Wykonujemy również inne grafiki na potrzeby reklamy czy też stron www. Jeżeli chcesz zacząć od sprzedaży w serwisach aukcyjnych zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykonania szablonów aukcji.

Tutaj sprawdzić można specyfikację bannerów do kampanii AdWords KLIKNIJ

KLIKNIJ DALEJ ABY ZOBACZYĆ PORTFOLIO

NASTĘPNA STRONA   1 2 3 4 5 6

                                    Polecany tani hosting dla osób prywatnych   

                                   Darmowe narzędzia do obsługi aukcji
szablon allegro, szablon aukcji, szablon ebay, szablony do aukcji, szablony aukcyjne, szablony świąteczne, szablony wielkanocne, świąteczne szablony allegro, świąteczne szablony aukcji, świąteczne szablony, wyjątkowe szablony aukcji, banner, baner, banner flash, baner flash, bannery flash, bannery, banner jpg, banner gif, bannery gif, animacje flash, kreacje flash, strona www, wizytówka www, strona cms, projekty graficzne, projekt graficzny, projekty www, layout, layouty www, ulotki reklamowe, ulotki, wizytówki, sklepy internetowe, sklep internetowy, layout sklepu, reklama led, billboardy led, animacje billboardy, logo, logotyp, logo firmowe, logo firmy, mailing reklamowy, mailing, reklama e-mail, obróbka graficzna, obróbka foto, projekty tapet, buttony, butoon, tapety na pulpit, indywidualne projekty, profesjonalne projekty, loga,