STRONA GŁÓWNA KONTAKT OFERTA O FIRMIE SZABLONY AUKCJI SZABLONY ŚWIĄTECZNE STRONY WWW STRONY CMS BANNERY FLASH BANNERY GIF BANNERY JPG HEADERY FLASH HEADERY GIF HEADERY JPG REKLAMY LED BILLBOARDY MAILING LOGA FIRMOWE BUTTONY INTRA FLASH PREZENTACJE FLASH LAYOUTY ULOTKI WIZYTÓWKI PAPIER FIRMOWY OBRÓBKA GRAFICZNA TAPETY NA PULPIT BANERY - PLAKATY


Jeżeli chciałbyś sam aktualizować stronę, dodawać zdjęcia i mieć nad nią pełną kontrolę nie znając przy tym się na HTMLu lub innym języku programowania to ta oferta jest właśnie dla CIEBIE.

Chyba nikt w XXI wieku nie wyobraża sobie prowadzenia własnej firmy, która zawęża swoje horyzonty tylko do lokalnego podwórka i nie ma swojej oferty przedstawionej w globalnym Internecie.

Czy zastanawiasz się jak prowadzić swoją stronę skutecznie i zaistnieć w Internecie ?

Twoja strona będzie wymagała częstych aktualizacji i chciałbyś wykonywać je sam ?

Czy zastanawiałeś się kiedyś jak zacząć e-biznes ?

Czy może Twój wizerunek w Internecie nie jest na tyle skuteczny i profesjonalny (wymaga odświeżenia), a klienci nie widzą w Tobie godnego partnera do interesów ?

Jeżeli TAK to dobrze trafiłeś !!!

Jesteśmy młodym i dynamicznym zespołem, który pomoże Ci w zrealizowaniu i rozwiązaniu postawionych celów. Naszą zaletą jest to, że dobrze znamy się na sztuce tworzenia dobrego wizerunku.

Nie będziemy się tutaj rozpisywać jakie są zalety posiadania takiej strony, ponieważ musielibyśmy poświęcić kilka stron na przedstawienie pozytywów z tego płynących.

Jedno co można powiedzieć to to, że nie sztuka posiadać stronę, sztuką jest wybrać odpowiednią ofertę, która zapewni Twojej Firmie profesjonalny wizerunek zapewniający pozytywne wrażenia odwiedzającego ją oraz wzbudzający pozytywne relacje klientów i to wszystko w niewygórowanej cenie którą Ci oferujemy 899zł.

Nasza oferta obejmuje:

 1. Pomoc i wsparcie przez cały okres współpracy;
 2. Stabilny, profesjonalny, serwer na rok wraz z domeną + 100 zł;
 3. Indywidualny projekt wykonanego zlecenia;
 4. Pomoc w rozmieszczeniu tekstów w projektach;
 5. Galerię zdjęć na stronie www;
 6. Formularz e-mail do bezpośredniego komunikowania się klientów z Państwa firmą;
 7. Interaktywna mapa lokalizacji firmy;
 8. Dodanie strony do Miejsc Google (widoczność firmy pod miniaturką w Mapach Google);
 9. Wstępne pozycjonowanie;
 10. Statystyki pozwalające uzyskać informację na temat użytkowników i ich wejść na witrynę;
 11. Analiza twojej działalności oraz konkurencji;
 12. Dowolna ilość podstron www;

Jeżeli jest coś co Cię interesuje a nie zostało wymienione zapytaj nas o to. Nasz CMS oparty jest o najbardziej popularne CMSy. Wybór uzależniony jest od potrzeb klienta.


                                    Polecany tani hosting dla osób prywatnych   

                                   Darmowe narzędzia do obsługi aukcji
szablon allegro, szablon aukcji, szablon ebay, szablony do aukcji, szablony aukcyjne, szablony świąteczne, szablony wielkanocne, świąteczne szablony allegro, świąteczne szablony aukcji, świąteczne szablony, wyjątkowe szablony aukcji, banner, baner, banner flash, baner flash, bannery flash, bannery, banner jpg, banner gif, bannery gif, animacje flash, kreacje flash, strona www, wizytówka www, strona cms, projekty graficzne, projekt graficzny, projekty www, layout, layouty www, ulotki reklamowe, ulotki, wizytówki, sklepy internetowe, sklep internetowy, layout sklepu, reklama led, billboardy led, animacje billboardy, logo, logotyp, logo firmowe, logo firmy, mailing reklamowy, mailing, reklama e-mail, obróbka graficzna, obróbka foto, projekty tapet, buttony, butoon, tapety na pulpit, indywidualne projekty, profesjonalne projekty, loga,