STRONA GŁÓWNA KONTAKT OFERTA O FIRMIE SZABLONY AUKCJI SZABLONY ŚWIĄTECZNE STRONY WWW STRONY CMS BANNERY FLASH BANNERY GIF BANNERY JPG HEADERY FLASH HEADERY GIF HEADERY JPG REKLAMY LED BILLBOARDY MAILING LOGA FIRMOWE BUTTONY INTRA FLASH PREZENTACJE FLASH LAYOUTY ULOTKI WIZYTÓWKI PAPIER FIRMOWY OBRÓBKA GRAFICZNA TAPETY NA PULPIT BANERY - PLAKATY


Szablon aukcji jest jednym z podstawowych narzędzi każdego, który prowadzi sprzedaż na aukcjach. Racjonalnie rozmieszczona treść oferty, skuteczniej trafia do klienta niż wywierszowane i chaotycznie zapisane wiadomości o produkcie pomieszane z danymi firmy, wiadomościami o przesyłce, płatnościach czy kontakcie. Treść na aukcji musi być przejrzysta , rzucająca się w oczy i uporządkowana.

Oferujemy indywidualny, profesjonalnie zaprojektowany i wykonany szablon aukcji, który pozwoli zbudować Ci świadomość i wizerunek Twojej firmy oraz wypromować sprzedawane przez Ciebie produkty. Nasze długoletnie doświadczenie przyczyni się do tego aby oferowany przez Ciebie towar pozytywnie postrzegany był przez klientów poprzez odpowiednią oprawę graficzną. Większość klientów to wzrokowcy i to jak skutecznie Cię zapamiętają pozwoli im wrócić do Ciebie ponownie na zakupy.

Profesjonalnie przygotowany szablon aukcji tworzy "otoczkę" sprzedawanego przez Ciebie towaru, świadczy o kompetentnym i profesjonalnym podejściem do klienta oraz wzbudza wiarygodność i zaangażowanie tak ważne w procesie sprzedaży Internetowej.

Wiele firm i indywidualnych mniej doświadczonych twórców szablonów nie zdaje sobie z tego sprawy. Tworząc szablon aukcji robią to schematycznie nie analizując charakteru sprzedawanych przez Ciebie produktów co przyczynia się do mniejsze sprzedaży nie wzbudzając zaufania do sprzedawcy.

Szablon proponowany przez Creation-Studio to przemyślana graficznie, kolorystycznie i topograficznie strona o wyjątkowym "dizajnie", który zatrzyma na dłużej klienta na aukcji zwiększając szansę na sprzedaż.

 

Dlaczego warto postawić na nas:

  1. Tworzeniem szablonów Allegro zajmujemy się od kilku lat, o czym świadczyć może kilkaset wykonanych przez nas projektów. Przez ten czas zebraliśmy plon doświadczeń poprzez śledzenie trendów panujących na Allegro oraz dostosowywaliśmy się do zasad tu obowiązujących.

  2. Przygotowujemy INDYWIDUALNY i NIEPOWTARZALNY projekt szablonu.

  3. Każdy projekt wykonujemy indywidualnie według zaleceń kupującego. Jeżeli nie macie państwo swojej koncepcji możecie oczywiście liczyć na nas. Dostosujemy szablon do sprzedawanych przez was produktów.

  4. W grafikach używamy komercyjnych fotek lub materiałów własnych dostarczonych przez klienta.

  5. GRATIS dostajecie państwo 100 gotowych przygotowanych przez nas bannerów do wykorzystania na aukcjach Allegro, Hosting plików przez pierwszy ROK, oraz panel aukcji miniatur XLive na dwa miesiące GRATIS (po tym okresie można oczywiście przedłużyć możliwość korzystania z panelu). Po upływie roku można przedłużyć również hosting w zależności od potrzeby.

  6. Jeżeli macie państwo swój serwer i chcecie zamieścić na nim grafiki to umieszczamy je tam i dostosowujemy szablon.

  7. Jeżeli nie macie państwo serwera, a chcecie mieć swój, pomagamy w wyborze odpowiedniego serwera.

  8. Poprawki wykonywane są aż do momentu pełnego zadowolenia klienta.

  9. CHARAKTERYZUJE NAS WSZECHSTRONNOŚĆ i ORYGINALNOŚĆ POMYSŁÓW. PRZEKONAJ SIĘ NA PRZYKŁADACH PONIŻEJ!
KLIKNIJ DALEJ ABY ZOBACZYĆ PORTFOLIO


NASTĘPNA STRONA   1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16

                                    Polecany tani hosting dla osób prywatnych   

                                   Darmowe narzędzia do obsługi aukcji
szablon allegro, szablon aukcji, szablon ebay, szablony do aukcji, szablony aukcyjne, szablony świąteczne, szablony wielkanocne, świąteczne szablony allegro, świąteczne szablony aukcji, świąteczne szablony, wyjątkowe szablony aukcji, banner, baner, banner flash, baner flash, bannery flash, bannery, banner jpg, banner gif, bannery gif, animacje flash, kreacje flash, strona www, wizytówka www, strona cms, projekty graficzne, projekt graficzny, projekty www, layout, layouty www, ulotki reklamowe, ulotki, wizytówki, sklepy internetowe, sklep internetowy, layout sklepu, reklama led, billboardy led, animacje billboardy, logo, logotyp, logo firmowe, logo firmy, mailing reklamowy, mailing, reklama e-mail, obróbka graficzna, obróbka foto, projekty tapet, buttony, butoon, tapety na pulpit, indywidualne projekty, profesjonalne projekty, loga,